image
مشاوره بازاریابی مشاوره با متخصصان در هر زمینه موجب دید صحیح و تصمیم گیری های مقتضی می گردد. در عصر حاضر با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی و افزایش رقابت در بخشهای گوناگون، تکنیکهای تبلیغاتی بسیار موثر جلوه می کنند و در راستای همین امر مشاوری امین و توانا که قدرت بکارگیری این تکنیکها را دارا باشد ابزار موفقیت هر تبلیغ محسوب می شود
image
برنامه ریزی و طراحی پس از راهنمایی های مشاور، طرح کار مورد اجرا نیز حائز اهمیت است چرا که در ارتباط مستقیم با مخطاطب بود و می بایست در حد خود جذاب، گیرا و گویا باشد تا مخاطب را جذب و مفهوم را به او القا نماید. این امر حاصل تلاش تیمی ماهر و زبردست و اشنا به مفاهیم و متدهای روز است تا این مهم را باموفقیت به اتمام رساند
image
ساخت و اجرا ماحصل تمامی تلاش مشاوران و طراحان در مرحله اجرا بوقوع می پیوندد. نوع اجرا و متریال بکار رفته و همچنین دقت در بی نقص بودن آن تلاش مشاور و طراح پروژه را به ثمر نشانده و نقش نهایی را در بهره برداری از پروژه ایفا می کند که این امر صرفاً به وسیله تکنولوژی پیشرفته و دقت ناظران محقق می گردد
* * *
image image image
وب سایت, طراحی سایت, طراحی وب سایت, سئو,مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبليغاتی

  • اجرای کمپین های تبلیغاتی
  • مشاوره جهت معرفی محصولات و سرویس های جدید به بازار هدف کالا ( Branding )
  • بودجه بندی تبلیغات
  • پژوهش و تحقیق بر بازار مصرف
  • ارائه راهکارهای موثر در زمینه افزایش فروش در بازار رقابت
  • تحقیقات طراحی محصول
  • اجرای پروژه های سمپلینگ

طراحی سایت، طراحی پورتال، بهینه سازی وب سایت (سئو)، تبلیغات کلیکی گوگل و افزایش ترافیک وب سایت تخصص ماست.

شرکت حامی با سالها تجربه ماندگار در طراحی انواع سایت و پورتال شرکت ها، وب سایت کارخانجات بزرگ، شما را در داشتن وب سایتی زیبا مبتنی بر آخرین تکنولوژی موجود در عرصه وب و اینترنت یاری می نماید و مفتخر است با تکیه بر تیم متخصص خود در امور وب، پس از طراحی سایت شما به وسیله آخرین متدهای بهینه سازی صفحات وب ترافیک سایت شما را افزایش داده و موجب ارتقاء رتبه سایت شما در اینترنت باشد. این شرکت با داشتن بهترین سرورها در انگلستان و کانادا تمامی نیازهای شمارا جهت سرویس های میزبانی وب و ارائه خدمات ثبت دامنه انجام داده و با پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان خود هرگونه مشکلی را حل می نماید.
طراحی وب سایت
چاپ بروشور، کاتالوگ، ست اداری و چاپ فانتزی تخصص ماست.

چاپ به معنای انتقال تصویر و حروف بر روی سطح چاپ شونده و تكثیر آنهاست.امروزه چاپ به دلیل گستردگی در انواع و تكنیك های متفاوت به عنوان یك علم مطرح می شود.مسئله مهم برای عموم مشتریان كیفیت چاپ می باشد كه اینكار صرفاً با داشتن تخصص در زمینه انواع مختلف چاپ، نوع سطوح چاپ شونده و ... به دست خواهد آمد. در كل امور چاپ به 3 بخش پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ تقسیم می شوند.
چاپ و نشر

وب سایت, طراحی سایت, چاپ بروشور, کاتالوگ,مشاوره تبلیغاتیطراحی خاص و منحصر به فرد

طراحی اولین بخش اجرایی هر پروژه ای محسوب می شود و یکی از مهمترین ستونهای هر پروژه است. اهمیت طراحی بدین دلیل است که هم در ایده نقش دارد و هم در روند یعنی می تواند یک ایده کار شده را به بهترین نحو اجرا کند و هم در همان مدت از یک خط مشی منطقی پیروی کند تا هنگامی که مخاطب پس از مطالعه بروشور یک شرکت به وب سایت آن شرکت مراجعه می کند احساس غریبی نسبت به دیدن وب سایت نداشته باشد. به بیان بهتر طراحی های یک شرکت میبایست همگی یک روند را دنبال کنند تا مخاطب سر در گم نگردد و ارتباط بصری تمام آیتم های تبلیغاتی یک شرکت را به سادگی درک کند که خود این مسئله یکی از سخت ترین و مهمترین کارها در امر طراحی است.
طراحی گرافیک

وب سایت, طراحی سایت, طراحی لوگو, سئو,مشاوره تبلیغاتی

نمایشگاه، همایش و سمینار.

نمایشگاههای تخصصی و بین المللی پربیننده یکی از کارآمد ترین روشهای تبلیغات و معرفی شرکت و محصولات آن است. در این نمایشگاه ها مشتریان طرف شما از آخرین پیشرفت های شما مطلع می گردند و جدیدترین محصولات شما را می بینند.
نمایشگاه

وب سایت, طراحی سایت,هدیه تبلیغاتی, غرفه نمایشگاه,مشاوره تبلیغاتی

مالتی مدیا یا همان چند رسانه ای امروز در تبلیغات،آموزش و اطلاع رسانی نقش عمده ای را بازی می كنند...


برگردان این لغت به زبان مادری ما یعنی چند رسانه ای. دنیای وسیع مالتی مدیا، ساخت و پخش تیزرهای تلویزیونی تا ساخت فیلم های مستند شغلی و پكیج های مالتی را شامل می شود. به دلیل وجود تصویر و صدای همزمان، مالتی مدیا راحترین وسیله جهت انتقال منظور است. به عنوان مثال مخاطب تصویر محصول را می بیند در حالی كه توضیحات شفاهی راجع به آن را می شنود كه موجب می گردد بدون صرف انرژی برای خواندن یك مطلب طولانی تمامی خصوصیات محصول را درك كند. مالتی مدیا یا همان چند رسانه ای امروز در تبلیغات، آموزش و اطلاع رسانی نقش عمده ای را بازی می كنند.cd های تبلیغاتی، كتابهای الكترونیكی، تیزرهای تلویزیونی و ... چند نمونه معدود از هزاران مثال بارز این امر است.

تبلیغات رسانه ای  • طراحی لوگو  • طراحی و چاپ بروشور  • طراحی وب سایت
وب سایت, طراحی سایت, طراحی وب سایت, سئو,مشاوره تبلیغاتی

آدرس ما

شریعتی ، نرسیده به پل سیدخندان ، کوچه بسطامی ، پلاک 13، واحد 3

تلفن :  88507661

info@hamistudio.com

برای دریافت کاتالوگ ما آدرس ایمیل خود را وارد نمایید .
آدرس ایمیل خود را وارد کنید (*)

آدرس ایمیل خود را وارد کنید